Herman Miller Aeron Chair – udoskonalona konstrukcja, nowocześniejszy design

Herman Miller Aeron Chair to krzesło biurowe o zaskakujących, nowoczesnych rozwiązaniach. Czym zaskakuje w tej odsłonie?

Siedem stref komfortu Herman Miller Aeron Chair

Herman Miller Aeron Chair to niezwykły projekt Billa Stumpfa i Dona Chadwicka, który w pierwotnej formie powstał już w 1994 roku. Od tego czasu Herman Miller Aeron Chair zmieniał się wielokrotnie wraz z postępem nowoczesnych technologii i wiedzy medycznej, dążąc do idealnego komfortu pracy biurowej. Po wielu modernizacjach Herman Miller Aeron Chair jest najwygodniejszym fotelem biurowym na rynku.

Przez lata pracy nad Herman Miller Aeron Chair został on uzupełniony o łagodniejszy mechanizm pochylania, regulowane zawieszenie PostureFit SL oraz oplot elastomerowy Pellicle 8Z. Wzdłuż siedziska i oparcia fotela umieszczonych jest osiem stref komfortu, co gwarantuje zróżnicowane napięcie oplotu i zwiększa komfort w miejscach styku Herman Miller Aeron Chair z ciałem. Powoduje to, że oparcie jest jeszcze bardziej ergonomiczne.

Co jeszcze zmieniło się w projekcie Herman Miller Aeron Chair?

Krzesło biurowe Herman Miller Aeron Chair, w drodze do doskonałości, przeszło kilka innych znaczących modernizacji. W jego konstrukcji zrezygnowano z pianek i tkanin. Dzięki wykorzystaniu oplotu Pellicle zlikwidowano problem wydzielającej się przez ciało wilgoci i temperatury.

Wiadomo, że przy siedzeniu najzdrowsze jest utrzymanie wyprostowanej pozycji ciała z uniesioną klatką piersiową i miednicą lekko pochyloną do przodu. Ponieważ w budowie Herman Miller Aeron Chair użyto rozwiązanie PostureFit SL, z regulowanymi podkładkami stabilizującymi kość krzyżową i podpierającymi odcinek lędźwiowy – siedząc na tym krześle bez trudu można osiągnąć idealną postawę.

Mechanizm Herman Miller Aeron Chair pozwala mu poruszać się wraz z ciałem,. Dzięki temu w naturalny i płynny sposób można przechodzić z pozycji wyprostowanej do zrelaksowanej czy nawet półleżącej.

To jeszcze nie wszystko, co można powiedzieć o Herman Miller Aeron Chair. Warto zapoznać się z: https://www.bakata.pl/kategoria-produktow/krzesla-biurowe/herman-miller-krzesla-biurowe/. Herman Miller Aeron Chair to zdrowa pozycja i komfort pracy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *