Gry w klimacie GTA – sprawdź najlepsze propozycje

Seria „Grand Theft Auto”

Seria „GTA” jest najbardziej znana z GTA: San Andreas. i GTA V. Ta seria jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych w historii i jednocześnie odniosła duży sukces. Jej rozgrywka skupia się na różnego rodzaju przestępstwach – kradzież samochodów, napady na bank, przejmowanie terenu itd. Każda z odsłon ma do zaoferowania inną fabułę i misje oraz otwarty świat. Można też grać z przyjaciółmi w GTA Online.
Chcesz poczuć się jak prawdziwy gangster? Wybierz jedną z gier GTA.

Seria „Saints Row”

„Saints Row” zaczynało jako lekka parodia GTA, ale z czasem przerodziło się w coś innego. Pierwsze dwie odsłony nie różniły się za bardzo od parodiowanego wzoru, ale „Saints Row: The Third” poszło w inna stronę. Jest totalnym pastiszem z własną, luźną fabułą. Znajduje się tam wiele absurdalnych elementów, czarny humor i mnóstwo akcji. Za to „Saints Row IV” poszła w klimaty science-fiction.
Jeżeli potrzebujesz szurniętej parodii GTA, to „Saints Row: The Third jest dla ciebie, a jeżeli uwielbiasz kosmiczne klimaty, to proponuję „Saints Row IV”.

Seria „Watch Dogs”

„Watch Dogs” to przygodowa seria o otwartym świecie. Gra w cyberpunkowym stylu skupia się na hackerstwie i inwigilacji. Działania bohatera mają służyć wyższemu dobru albo zemście. Każda z odsłon ma inną fabułę i inne misję.
Chciałbyś zostać profesjonalnym hackerem? „Watch Dogs” jest dla ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *